Profesjonalna lakiernia proszkowa
Poniedziałek - piątek 7:00 - 16:00
Szybki kontakt: 880-705-459 535-727-355

O nas

O nas

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”


Podobno, wykonując pracę, którą się kocha, nie przepracuje się ani jednego dnia. Zdecydowanie podpisujemy się pod tymi słowami. 

Działamy dla Was od 2018. Setki wykonanych z pasją zleceń pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, dzięki któremu sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom. 

Naszą historię zaczęliśmy jako przydomowy zakład, z głową pełną pomysłów i ogromnym sercem do pracy. Nasze marzenia były jednak większe, a zadowolenie naszych klientów stało się największą motywacją do działania. I oto jesteśmy! Współpracujemy z wieloma dużymi, średnimi i małymi firmami, które cenią sobie jakość i poziom oferowanych przez nas usług, ze szczególnym uwzględnieniem terminowości. 

Co nas wyróżnia? Kompleksowe podejście do realizacji zleceń, z dbałością o najmniejszy detal. Jako producenci konstrukcji stalowych, realizujemy projekty stelaży i nóg meblarskich, w bardzo popularnym stylu loftowym. Oferujemy krótki czas realizacji zleceń i konkurencyjne ceny. Wszystko za sprawą pieca o 9 m długości 1,6 m szerokości i 3 m wysokości. Malowanie wysokich elementów, przy zachowaniu maksymalnej długość oraz szerokość wsadu? Dla nas to nie problem!

4 lata działalności, setki wykonanych zleceń, szerokie grono zadowolonych klientów. Świadczymy usługi lakierowania proszkowego, ślusarskie i spawalnicze. Zrealizujemy Twoje zamówienia od A do Z. Gwarantujemy najlepszy efekt, bez kompromisów. Szukasz nowoczesnych rozwiązań w najwyższej jakości? Jesteś w dobrych rękach. Skontaktuj się z nami, a nasz dział obsługi klienta odpowie na Twoje pytania. Nie zwlekaj, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!!!
Zalety i zastosowanie malowania proszkowego

Lakierowanie proszkowe to morze możliwości. Trwałość powłoki i doskonały efekt wizualny sprawiają, że ta metoda znajduje swoje zastosowanie w architekturze, przy malowaniu ogrodzeń, konstrukcji aluminiowych , maszyn przemysłowych, czy mebli.  

Co sprawia, że lakierowanie proszkowe cieszy się taką popularnością?

Funkcja ochronna – odporność na korozję, uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury. Malujesz raz i korzystasz przez lata. 

Funkcja dekoracyjna -  trwałość i nieprzepuszczalność powłok doskonale maskuje ślady obróbki mechanicznej. Lakierowanie proszkowe to doskonały efekt wizualny.

Bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska – brak emisji rozpuszczalników i rozcieńczalników do środowiska. 

malowanie.jpg

100%
Gwarancji
Zadowolenia

Profesjonalne doradztwo

Masz pytania? Nasz dział obsługi klienta odpowie na Twoje pytania. Szybko i rzetelnie. Dokładnie tak, jak lubisz.

Kompleksowa realizacja zleceń

Indywidualne podejście do klienta to gwarancja zadowolenia. W końcu zadowolony klient to najlepsza reklama.